Najnowsze

Liv – marka tylko dla kobiet

Marzec 4, 2016
Liv – marka tylko dla kobiet
Produkt
0

Liv to wszystko co inspiruje do szczęśliwszego, zdrowszego i ciekawszego życia z rowerem u boku. Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje pełną kolekcję produktów zaprojektowanych specjalnie dla kobiet: od przepięknych strojów po rowery najwyższej klasy. Bez względu na poziom zaawansowania czy styl jazdy, oferujemy najlepsze produkty, dzięki którym kobietom łatwiej będzie odkryć nowe możliwości jakie daje jazda na rowerze.

Liv to marka dedykowana kobietom.

Liv została stworzona po to, by spełniać oczekiwania kobiet zainteresowanych rowerowym stylem życia. Produkty Liv odpowiadają różnym celom i aspiracjom rowerzystek; niektóre zaprojektowano z myślą o sporcie i rywalizacji, inne przeznaczone są do codziennej jazdy.

Kim jest Pani Liv?

Delektowanie się przejażdżką ze znajomymi, czy prosta przyjemność jaką daje oddychanie pełną piersią stanowi dla niej jednocześnie motywację i źródło spełnienia. Sama określa własne zasady, realizuje pasje i docenia chwile spędzone na rowerze. Jest niezależna, gotowa podejmować ryzyko i uwielbia się śmiać. Po prostu uwielbia jeździć na rowerze.

Nie oznacza to, że musi spełniać normy narzucone przez pisma kobiece i społeczne oczekiwania – wie kim jest i to jej wystarczy. Nigdy się nie przechwala, nie daje obietnic bez pokrycia, nie oferuje niczego, czego nie jest rzeczywiście w stanie zapewnić, a jednak patrzy na świat z dużą dozą optymizmu.

 

Comments are closed.