Najnowsze

Jak doradzić w wyborze Liv?

Marzec 1, 2016
Jak doradzić w wyborze Liv?
Produkt
0

Marka Liv nie zwraca się do jednej konkretnej kobiety, ale do wielu różnych pań. Kobieta ma wiele twarzy, a jej potrzeby i pragnienia zmieniają się na różnych etapach życia. Marka towarzyszy przez tę całą podróż wszystkim kobietom, które chcą poczuć wolność dzięki rowerowi stworzonemu specjalnie dla nich. Wspólny mianownik stanowią tu cechy marki Liv i gotowość do życia zgodnie z naszym hasłem: Liv Beyond (a przy okazji także atrakcyjny wygląd!).

 

Kolarka

To naprawdę twarda zawodniczka! Jazda na rowerze stanowi ważny element jej tożsamości, któremu poświecą wiele czasu. Jest bardzo wysportowana i używa profesjonalnego sprzętu. Należy do klubu/zespołu i trenuje w grupie. Interesują ją najnowsze technologie i osiągi. Ale nadal uważa, że doświadczenie jest ważniejsze niż wyniki osiągane podczas wyścigów.

Entuzjastka

Ta dziewczyna po prostu uwielbia jeździć na rowerze. Robi to dość często, a jej umiejętności można określić jako średnie lub zaawansowane. Poznała tajniki tego sportu i regularnie jeździ albo w towarzystwie innych, albo sama. Ważniejsze jest dla niej to jak jazda na rowerze działa na jej ciało i umysł niż współzawodnictwo. Ma dobry sprzęt i wie jak o niego dbać. Rower to dla niej forma ucieczki i źródło rozrywki towarzyskiej i wysiłku fizycznego, których tak potrzebuje.

Okazjonalna rowerzystka

Ta kobieta ma rower od wielu lat, ale nie zaraziła się na tyle entuzjazmem, aby dołączyć do grona pasjonatów tego sportu. Być może kiedyś jeździła zdecydowanie więcej, ale obecnie nie ma na to czasu ze względu na dzieci, pracę, szkołę. Poznała już nieco świat kolarstwa, ale nie uprawia tego sportu na tyle regularnie, aby utrzymać grupę znajomych, z którymi mogłaby spędzać czas w ten sposób. W jeździe na rowerze najbardziej odpowiada jej to, że pozwala ona zachować kondycję, uwielbia także aspekt społeczny, ale potrzebowałaby towarzystwa, które tak jak ona może poświęcać czas tej aktywności jedynie sporadycznie. Uwielbia jazdę na rowerze, ale jest także wiele innych rzeczy, które są dla niej istotne w życiu.

Nowicjuszka

Ten sport to dla niej całkowita nowość, bardzo możliwe, że nie uprawiała go od czasu, gdy miała 5 lat i mama po raz pierwszy posadziła ją na rowerze. Dopiero się wszystkiego uczy i próbuje poznać całe „słownictwo” związane z tą dyscypliną. To wszystko może powodować, że czuje się nieco speszona, ale Liv postara się ją nieco ośmielić. Prawdopodobnie ma rower dla początkujących lub crossover.

Nadal poszukuje dobrych tras i osób, które reprezentują podobny poziom zaawansowania. Z własnej inicjatywy chce lepiej poznać świat kolarstwa i jeździć, aby poprawić swoją kondycję. Pragnie coś zmienić w swoim życiu i jest gotowa wiele zrobić, aby to osiągnąć!

Marzycielka

Wokół siebie widzi ludzi jeżdżących na rowerze, słyszała, że jest to niezła zabawa i doskonały sposób na poprawę kondycji, ale zupełnie nie wie jak zacząć. Nie ma jeszcze własnego roweru i sprzętu. Od czasu do czasu pożyczała rower od znajomych i wtedy naprawdę dobrze się bawiła, ale nie było jej zbyt wygodnie, gdyż sprzęt nie był dopasowany do jej potrzeb. Bardzo chętnie pozna tajniki kolarskiego świata.

Wysportowana

Kobieta, która czynnie uprawia inny podobny sport – narciarstwo, snowboard, surfing, biegi, joga. Do tej pory nie próbowała jeździć na rowerze, gdyż oznaczałoby to zbyt dużą inwestycję w sprzęt/ubrania, albo uważa, że nie jest w stanie tego robić także z wielu innych powodów. Jest świadoma swojego ciała i uwielbia zdrową dietę i styl życia. Nie przekonała się jeszcze do sportu rowerowego, ale mogłaby gdyby wejście w tę dyscyplinę było nieco łatwiejsze.

Comments are closed.