Najnowsze

Giant Oporów – największy Giant Store.

Marzec 7, 2017
Giant Oporów – największy Giant Store.
Dla sklepu
0

Giant Oporów to sklep, który powstał w 2016 roku. Znajduje się on we Wrocławiu, w dzielnicy Oporów, przy ulicy Mokronoskiej 4.

Jak wyglądała historia jego powstania? Firmę prowadzi rodzina Mrozińskich. Pan Janusz swoją działalność rozpoczął w 1997 roku. Przez ten czas MCM Cartravels,  o której mowa, dała się poznać jako rzetelny dostawca najlepszego sprzętu dla narciarzy, rowerzystów i turystów. Firma dystrybuująca produkty takich znanych marek jak  na przykład Thule, Mont Blanc, Peruzzo.

W 2014 roku Pan Janusz wraz córką Olą wybrali się do Friedrichshafen na Eurobike. Już wtedy przymierzali się powoli do otworzenia profesjonalnego sklepu rowerowego. Wiele osób, które przychodziły po boxy, bagażniki i akcesoria pytało także o rowery. To było bardzo zachęcające do działania.

W tamtym roku właśnie oficjalną premierę miała marka Liv, która stała się samodzielnym bytem na rynku rowerowym. Wówczas fioletowe barwy pięknie zaaranżowanego stoiska Liv przykuwały uwagę wielu wizytujących targi. Również Pana Janusza i jego Córy. To Ola miała objąć swoją pieczą biznes rowerowy a marka Liv, dedykowana kobietom, świetnie pasowała do strategii i charakteru sklepu, o którym marzyli wtedy jego przyszli właściciele.

Temat uruchomienia sklepu z marzeń został podjęty w 2015 roku. Wszystko toczyło się tak, aby na początku kolejnego roku zacząć przygotowania do realizacji planowanej inwestycji. A było za co się brać! Jako że właściciele mają na swoim terenie bardzo duży obiekt, bez problemu mogli wygospodarować 283m2 dla nowo powstającego sklepu.

Aranżacja przestrzeni wysokiej na 8m hali nie była łatwym zadaniem. Wytyczne Giant’a jednak pozwalają zaopiekować się każdą przestrzenią. Odpowiedni dobór kolorystyki ścian, wykorzystanie ekspozytorów Giant, podłoga przypominająca drewnianą, która dodaje charakteru i przełamuje pospolite rozwiązania oraz odpowiednie doświetlenie wnętrza i dużo elementów brandingowych dają klientom odwiedzającym sklep możliwość dokonywania zakupów w przyjaznym i prestiżowym otoczeniu. Nie bez znaczenia jest tu duża powierzchnia, a tym samym łatwy dostęp do produktów oraz ich dobra ekspozycja a także dogodny dojazd i parking. W tej przestrzeni nie mogło także zabraknąć strefy Liv z prawdziwego zdarzenia. Strefy  dedykowanej tylko Paniom.

I jak to mówią nasi brytyjscy koledzy (nota bene jedni z liderów w dziedzinie Giant Store), last but not least – dodając do wszystkiego co wyżej jeszcze profesjonalny Zespół w osobach Oli, Pawła i Przemka – otrzymujemy miejsce, do którego naprawdę chce się przyjść na zakupy J

Foto: Od lewej Przemek, Paweł i Ola.

 

Więcej na temat  Zespołu Giant Oporów przeczytacie w poniższym rowerowym CV.

Życzymy naszym Przyjaciołom z Wrocławia wielu sukcesów!

Mike H.

Giant Oporów ul. Mokronoska 4, Wrocław

Imię i nazwisko: Janusz Mroziński

Zespół Giant Oporów: Ola, Przemek i Paweł

Nasze motto: Mokronoska 4 – tu Giant’a są rowery J

Ulubione rowery: AnyRoad Comax, ToughRoad SLR, BeLiv City

W branży rowerowej trzeba być… pasjonatem, który potrafi swoją pasją zarazić innych. Umieć pokazać, że każdy może znaleźć rower, który będzie odpowiadał jego potrzebom i wymaganiom.

Środowisko rowerzystów w Polsce jest… dynamiczne. Dla coraz większej liczby osób rower, postrzegany wcześniej głównie jako środek transportu, staje się źródłem pasji i zdrowego trybu życia.

Na kolejne lata życzę Giantowi… dalszych sukcesów w propagowaniu aktywności rowerowej w Polsce.

www.giantoporow.pl

https://www.facebook.com/Giant-Oporów-576737632478976/

 

Comments are closed.