Najnowsze

GIANT I LIV ZAPRASZAJĄ NA SWOJE IMPREZY W CZERWCU!

Czerwiec 4, 2016
GIANT I LIV ZAPRASZAJĄ NA SWOJE IMPREZY W CZERWCU!
Event
0

W najbliższych tygodniach Giant i Liv będą partnerami szeregu imprez rowerowych.

 

5 czerwca, Ślesin / Garmin Iron Triathlon

Już 5 czerwca 2016 roku w Ślesinie odbędzie się kolejny etap cyklu GARMIN Iron Triathlon. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ¼ Ironmana oraz 1/8 Ironmana. Nowością będzie możliwość wystartowania w trzyosobowej sztafecie na „ćwiartce”, w której jeden zawodnik płynie, drugi jedzie na rowerze, a trzeci biegnie. Tego samego dnia zostaną rozegrane zawody dla dzieci i młodzieży Garmin Kids. Triathloniści wystartują z plaży przy jeziorze Ślesińskim, a trasa będzie składała się z jednego okrążenia o długości 0,95 km w przypadku dłuższego dystansu, natomiast na dystansie 1/8 IM będzie to również jedna pętla o długości 0,475 km. Wyścig kolarski w formule bez draftingu zostanie rozegrana na dystansie odpowiednio 45 km i 22,5 km. Bieg odbędzie się nad brzegiem jeziora na czterech pętlach po 2,64 km w przypadku dystansu 1/4IM, oraz dwóch pętlach w przypadku dystansu 1/8IM.

Ślesin leży w centralnej części kraju tuż obok Konina, a dojazd z największych polskich miast nie sprawi zawodnikom najmniejszego problemu.

Giant jest sponsorem strategicznym cyklu.

http://www.irontriathlon.pl/

 

11 czerwca, Bukovina / Lang Team Maraton MTB

Lang Team Maraton MTB to jeden z najpopularniejszych cykli maratonów rowerowych w Polsce. Od samego początku jest znany i lubiany wśród pasjonatów dwóch kółek. 11 czerwca odbędzie się kolejny wyścig tegorocznej edycji – tym razem w Bukowinie Tatrzańskiej.

Trasa maratonu prowadzi po malowniczych wzniesieniach Podhala w rejonie Bukowiny Tatrzańskiej. Przebiega ona głównie drogami szutrowymi i polnymi z fragmentami dróg leśnych. W okolicach startu i mety długie odcinki asfaltu.

Dodatkowym utrudnieniem na trasie może być błoto występujące podczas opadów deszczu.

Giant jest partnerem cyklu.

www.skandiamaraton.pl

 

12 czerwca, Warszawa / 5051 Warsaw Triathlon

Zakochani w triathlonie mieszkańcy stolicy wreszcie będą mieli okazję wystartować w zawodach bez wyjeżdżania poza granice miasta. 12 czerwca 2016 roku odbędzie się pierwsza edycja 5150 Warsaw Triathlon – imprezy pod szyldem World Triathlon Corporation.

Organizatorem zawodów jest agencja Sport Evolution, której sztandarowym projektem jest pierwszy w Polsce triathlon z cyklu IRONMAN 70.3 – Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Ze względu na moc atrakcji zapewnianych zawodnikom i kibicom oraz organizację dopiętą na ostatni guzik, można spodziewać się ogromnego zainteresowania nową imprezą. Będzie to pierwszy oficjalny triathlon odbywający się w granicach miasta stołecznego Warszawy.

Seria 5150 odbywa się pod szyldem World Triathlon Corporation od 2011 roku jako impreza na dystansie olimpijskim bez draftingu. Zawody na warszawskich trasach mogą być doskonałą okazją do rozpoczęcia przygody z triathlonem, a także pierwszą w Polsce możliwością do sprawdzenia się na dystansie sygnowanym przez korporację IRONMAN.

Giant jest sponsorem imprezy.

www.5150warsaw.com

 

12 czerwca, Augustów / Elemental Tri Series

ELEMENTAL Triathlon Augustów to impreza dla amatorów i wyczynowców. Pływanie odbędzie się na Jeziorze Necko, a tuż obok akwenu zostanie zlokalizowana strefa zmian. Trasa kolarska będzie rozegrana na płaskiej i szybkiej trasie, natomiast bieg będzie wytyczona na ścieżkach i alejkach miasta Augustów.

Giant jest sponsorem strategicznym cyklu.

www.triathlonseries.pl

 

17 czerwca, Kąck / Triathlon ILF Polska 2016

Triathlon ILF Polska ma umożliwić nawiązanie bliższych relacji pomiędzy firmami działającymi w obszarze inwestycji budowlanych.

Uczestnikami jest szerokie grono firm konsultingowych, generalnych wykonawców i  inwestorów, działających w obszarze ropy i gazu, energetyki, inżynierii środowiska oraz infrastruktury transportowej.

Giant jest sponsorem imprezy.

http://poland.ilf.com/pl/triathlon-2016

 

19 czerwca, Radków / Garmin Iron Triathlon

GARMIN Iron Triathlon zawita 19 czerwca 2016 roku do Radkowa. Ponadto w ten sam dzień zostaną rozegrane zawody Garmin Kids dla dzieci i młodzieży. Zawody będą rozgrywane na dystansie ¼ Ironmana i będą wliczane do cyklu tzw. „Ironmana na raty”. Triathloniści wystartują na zalewie w Radkowie i będą mieli do pokonania półtorej pętli o łącznej długości 0,95km. Następnie na dwóch pętlach po 22,5km rozegrany zostanie wyścig kolarski w formule bez draftingu. Bieg odbędzie się na dystansie 10,55km i zostanie przeprowadzony na dwóch pętlach. W Radkowie zostanie rozegrany również o połowę krótszy dystans czyli 1/8IM. Nowością w tym sezonie będzie możliwość wystartowania w trzyosobowej sztafecie na „ćwiartce”, w której jeden zawodnik płynie, drugi jedzie na rowerze, a trzeci biegnie.

Radków to urokliwe miasto w Górach Stołowych leżące tuż przy granicy czeskiej. Zawodnicy będą mogli zmierzyć się z licznymi podjazdami na trasie kolarskiej, a także z pofałdowaną trasą biegową.

Giant jest sponsorem strategicznym cyklu.

http://www.irontriathlon.pl/

Comments are closed.