Najnowsze

GIANT I LIV ZAPRASZAJĄ NA SKANDIA MARATON LANG TEAM W WARSZAWIE

Kwiecień 15, 2016
GIANT I LIV ZAPRASZAJĄ NA SKANDIA MARATON LANG TEAM W WARSZAWIE
Event
0

Zaczynamy sezon! Już 16 kwietnia Giant i Liv będą firmować jedną z najciekawszych imprez rowerowych w Polsce – Skandia Maraton Lang Team!

To jeden z najpopularniejszych cykli maratonów rowerowych w Polsce. Od samego początku jest znany i lubiany wśród pasjonatów dwóch kółek. Dzięki niemu wiele osób spełniło swoje marzenia o kolarskim sukcesie, a jazda na rowerze się upowszechnia. W imprezie biorą udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Zgłaszają się i pojedynczy zawodnicy, i całe rodziny. Uczestnicy startują w 29 kategoriach wiekowych. Aby wziąć udział w Skandia Maraton Lang Team wystarczy mieć rower i kask, o resztę zadbają organizatorzy.

Wszystkich chętnych do startu zapraszamy w sobotę 16 kwietnia do Wilanowa. To właśnie tam, tuż obok Pałacu w Wilanowie powstanie miasteczko wyścigu. „Wilanów to miejsce wyjątkowe, łączące wielusetletnią tradycję i historię z nowoczesnością. Z jednej strony przepiękny pałac, z drugiej dynamicznie rozwijające się osiedla pełne młodych ludzi. I oczywiście najpopularniejsza ścieżka rowerowa prowadząca do Powsina. Jesteśmy dumni z tego, że właśnie tu rozpocznie się tegoroczna edycja Skandia Maraton Lang Team” – mówi Artur Buczyński, zastępca burmistrza Dzielnicy Warszawa Wilanów. Tradycyjnie już startujący mogą wybrać jeden z trzech dystansów – Mini (42 km), Medio (62 km) i Grand Fondo (82 km). Wszystkie dystanse rozgrywane są na płaskiej, szybkiej i malowniczej trasie nad Wisłą. Prowadzi ona głównie drogami utwardzonymi i ścieżkami rowerowymi, na niewielkich fragmentach drogami terenowymi.

Giant Polska jest oficjalnym partnerem cyklu.

www.skandiamaraton.pl

 

 

 

 

Comments are closed.