Najnowsze

GIANT I LIV ŚWIĘTUJĄ RADOŚĆ Z JAZDY PODCZAS ÓSMEJ DOROCZNEJ INICJATYWY „RIDE LIKE KING”

Maj 6, 2016
GIANT I LIV ŚWIĘTUJĄ RADOŚĆ Z JAZDY PODCZAS ÓSMEJ DOROCZNEJ INICJATYWY „RIDE LIKE KING”
Event
0

Po raz kolejny zapraszamy rowerzystów z całego świata, aby dołączyli do założyciela firmy Giant Kinga Liu i wzięli udział w „Ride Like King” – dorocznej międzynarodowej imprezie celebrującej kolarstwo. W tym roku ósma edycja „Ride Like King” odbędzie się w dniach 13-15 maja.

Każdego roku, pracownicy, sprzedawcy i przyjaciele marek Giant i Liv zbierają się, aby zorganizować i wziąć udział w kolejnych edycjach „Ride Like King” odbywających się w ich społecznościach. Jest to międzynarodowa akcja odbywająca się lokalnie w formie rowerowych wypraw organizowanych wspólnie przez znajomych i przyjaciół. Ich historie i dokumentujące je zdjęcia można umieszczać na Facebooku, Instagramie, Twitterze i w innych mediach społecznościowych.

Akcja „Ride Like King” organizowana jest również w Polsce. Aby wziąć w niej udział, wystarczy, że między 13 a 15 maja zamieścisz na naszym profilu facebookowym Rowerowy Świat swoje zdjęcie z wycieczki rowerowej zawierające trzy elementy: Ciebie, twój rower oraz kartkę z napisem #RideLikeKing2016. Każde zdjęcie zamieszczone u nas w tym terminie weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród i akcesoriów rowerowych. Szczegółowe informacje o konkursie zamieścimy na portalu Giant News oraz na naszym profilu facebookowym Rowerowy Świat w poniedziałek 9 maja.

Ride Like King Story

 

Giant_RLK_WebNews_post

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Impreza „Ride Like King” odbyła się po raz pierwszy w roku 2009 i miała być nieco mniej poważnym sposobem na celebrowanie kolarskiej pasji Kinga. Skupiając się przez większość życia na budowaniu marki Giant jako jej główny dyrektor i prezes firmy, w wieku ponad 70 lat King postanowił poprawić swoją kondycję fizyczną i skorzystać z dobrodziejstw jakie daje rowerowy styl życia w praktyce. King postanowił objechać Tajwan, pokonując dystans 927 km.

Od tamtej chwili King nie tylko wielokrotnie brał udział w długodystansowych wyprawach rowerowych, ale poświęca wiele czasu na propagowanie korzyści wynikających z rowerowego stylu życia. Przejechał Chiny, Japonię i Europę, zwracając uwagę na takt, że jazda na rowerze może poprawić stan zdrowia, zmniejszyć zanieczyszczenie i poprawić jakość życia. Za każdym razem spotyka się z rowerzystami i decydentami, aby uzyskać informacje na temat udanych inicjatyw związanych z rozwojem infrastruktury rowerowej i omówić sposoby na popularyzację tego sportu.

Aby dowiedzieć się więcej o tegorocznych wydarzeniach organizowanych z okazji Ride Like King w swojej okolicy, lub zorganizować własną imprezę, prosimy odwiedzić stronę Ride Like King na Facebooku (www.giant-bicycles.com/RideLikeKing).

Do zobaczenia na drogach, szklakach i ścieżkach rowerowych!

 

Comments are closed.