Najnowsze

Enduro Trails w Bielsku-Białej

Wrzesień 6, 2016
Enduro Trails w Bielsku-Białej
Event
0

Już w najbliższy weekend odbędzie się druga edycja zawodów Enduro Trails w Bielsku-Białej. Tym razem zawodnicy będą mieli do pokonania aż 11 km odcinków specjalnych (z pomiarem czasu) wplecionych w ponad 30 kilometrową pętlę o łącznej deniwelacji ponad 1500 m.

Odcinki specjalne to wąskie, kręte i techniczne ścieżki zjazdowe, zaprojektowane i przygotowane specjalnie z myślą o rowerach enduro. Natomiast cała trasa zawodów wraz z dojazdami prowadzi przez bardzo malownicze i widokowe zakątki gór dookoła Bielska-Białej, będzie to więc świetna okazja do kompaktowej i soczystej wycieczki enduro.

Lista sponsorów nagród jest tym razem wyjątkowo długa: GREGORIO, uvex Polska, Martes Sport, Maxxis Polska, Sportmaster, Hi-Tec Polska, MAD PIG, więc sporo osób spoza podium także się załapie!

Całą imprezą wspiera Giant Polska i miasto Bielsko-Biała.

Zarys harmonogramu zawodów:

Piątek 09.09.2016

17-19: Prolog, czyli rozstawienie zawodników. Jeśli ktoś nie wystartuje numer startowy zostanie przydzielony losowo, nierozstawieni pojadą na końcu, a czas prologu nie będzie liczony do wyścigu.

Sobota 10.09.2016

9-17: Enduro Trails

11-16: Zawody Pumptrack dla dzieci i młodzieży (więcej informacji na: http://www.carvingsport.pl)

od 20: Afterparty

Niedziela 10.09.2016

12-16: Szkolenie podstawowe i średniozaawansowane (do pakietów startowych dodajemy nieimienne vauchery -20% i -30%). Zapraszamy serdecznie kibiców i zawodników; zapisy jeszcze trwają.

Link do zapisów: https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/wydarzenie/enduro-trails-2016

Więcej informacji na: www.endurotrails.pl

Comments are closed.