Najnowsze

Anna Harkowska Mistrzynią Swiata w Parakolarstwie Torowym!

Marzec 6, 2017
Anna Harkowska Mistrzynią Swiata w Parakolarstwie Torowym!
Ambasadorzy
0

W miniony weekend, podczas Mistrzostw Świata w Parakolarstwie torowym w Los Angeles po raz kolejny mogliśmy podziwiać naszą zawodniczkę, Annę Harkowską, która wywalczyła złoto w konkurencji scratch.

Podobnie było w ubiegłym roku na Mistrzostwach Świata we włoskim Montichiari, z których Ania z także przywiozła złoty krążek*.

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny możemy oglądać Anię nie tylko w barwach Liv, ale i w tęczowej koszulce Mistrzyni Świata 🙂 Trzymamy mocno kciuki za Anię! Wiemy, że ten występ to tylko preludium do wspaniałego sezonu 2017.

AJ

*Ania zdobyła w zeszłym roku także brązowy medal w wyścigu na dochodzenie oraz zajęła 6. miejsce w czasówce na 500 metrów.

***

Anna Harkowska od najmłodszych lat trenowała sporty wytrzymałościowe, w tym biegi, duathlon oraz triathlon, gdzie zdobywała wiele medali Mistrzostw Polski.
W 2002 roku uległa poważnemu wypadkowi, który niemal zakończył jej karierę, jednak dzięki niezwykłej sile ducha udało jej się powrócić do uprawiania wyczynowego sportu. Od 11 lat z dużymi sukcesami ściga się w kolarskich zawodach elity oraz osób niepełnosprawnych.
Jej największe sukcesy to zdobycie trzech srebrnych medali podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie w 2012 roku oraz dwóch srebrnych medali podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio 2016.

Śledź co słychać u Ani: www.facebook.com/AnnaHarkowska

Comments are closed.